Titan Penis Büyütücü Jel

Erkeklerin cinsel hayatını oldukça olumsuz etkileyen faktörlerin başında penis boyunun küçük olması gelmektedir. Penis boyu ereksiyon halinde ortalama olarak 11 cm olarak belirtilmiştir. Fakat cinsel ilişki için penis boyunun ereksiyon halinde 7 cm olması bile yeterlidir. Fakat erkekler için penis boyunun uzun olması kendilerini cinsel hayatta ve partnerlerine karşı daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Bu durumu ciddi bir sorun haline getiren kişiler erken boşalma ve isteksizlik gibi problemlerle karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya erkekler hemen bir çözüm arayışına girmektedirler. Son yıllarda erkeklerin bu problemlerine kulak veren ve cinsel sağlık alanında geliştirilen yöntemlerle penis büyütme konusunda oldukça gelişme sağlanmıştır. Penis büyütme konusunda oldukça başarılı olan yöntemlerden biri TİTAN JEL olarak bilinmektedir. Şayet sizlerde penis boyunuzdan memnun değilseniz ve nasıl büyüteceğinizi düşünüyorsanız TiTAN JEL hakkında tüm detayları aktaracağımız bu makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. O halde Titan Jel nedir hep birlikte yakından inceleyelim.

Titan Jel Nedir?

Penis büyütme ve bunun yanı sıra kalınlaştırma konusunda yurt dışında fazlaca tercih edilen Titan jel, penis boyunu büyütmek isteyen kişiler için üretilmiş olan özle bir kremdir. Bitkisel içeriği sayesinde sıklıkla tercih edilen Titan Jel, penise sürüldüğü an hızlı bir şekilde cilt tarafından emilir ve hızlı bir şekilde etki göstermeye başlar. Yani kısaca penis büyütücü jeldir.

Titan Jelin İçeriği Nedir?

Penis büyütmede etkili olan Titan Jeli kullanmak isteyen kişiler, jelin içeriğini de merak etmektedir. Bunun asıl sebebi elbette jelin direk olarak penise uygulanacak olmasıdır. Aksi bir durumda kişiler cinsel hayatların tamamen riske atmak istemeyecektir. Titan jel içerisinde bulunan bileşenler tamamen cildi yenileyen ve canlandıran etkiye sahiptir. Titan Jel içinde bulunan maddeler ise şöyledir;

 • WATER (AQUA)
 • GLYCERIN
 • PHENOXYETHANOL
 • CARBOMER
 • TRIETHANOLAMINE
 • UREA
 • MENTHA PIPERITA OIL
 • TETRASODIUM EDTA
 • NATURAL VITAMIN E (TOCOPHERYL ACETATE)
 • METHYL NICOTINATE

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Penis büyütme konusunda etkili olan Titan Jel’den fayda görebilmek için nasıl kullanılması gerektiği çok iyi öğrenilmelidir. Doğru uygulama olmaz ise, kullanılan jelin fayda etmesini beklemek yanlış olacaktır. Doğru kullanım için öncelikle penis ılık suyla yıkanmalıdır. Daha sonra elinize bir nohut tanesi kadar sıkarak, penisinize başı hariç masaj yaparak yedirin. Jel cinsel birleşmeden yarım saat öncesinde uygulanmalıdır. Bunun dışında jeli penise uyguladıktan sonra tekrar yıkamaya gerek yoktur. İçeriği dolayısıyla su bazlıdır ve cilt tarafından kolay emilir. Titan jelin penisi büyütebilmesi için 1 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Daha net sonuçlar için 3 ay düzenli kullanılması gerektiği de bilinmesi gerekir.

Titan Jelin Fiyatı

İnternet üzerinde satışı yapılan Titan Jelin fiyatı güncel olarak 50 ML kutu için 99 TL olarak belirlenmiştir. Fakat ikili alımlarda fiyat 179 TL, üçlü alımda ise 249 TL olarak belirtilmiştir. Elbette Titan Jel den kesin sonuç alabilmek için 3 aylık ürün almak hem daha avantajlı hem de kullanacak kişiler için daha olumlu sonuçlar almasına yarayacaktır.

Araştırmalarımızın neticesinde Titan Jel isimli internet sitesinde 1 kutu Titan Jel Gold ürününün 89 TL’e kampanyalı olarak indiğini gördük ve müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Kampanya 2019 yılı Mart ayı itibari ile başlamış görülmekte. Ne kadar daha devam edeceği hakkında net bir bilgi paylaşımının olmadığını gördük. Kampanyadan yararlanmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Titan Jelin Zararları ve Yan Etkileri

Penis büyütmede etkisi satışlardaki başarısından anlaşılan Titan Jelin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Üstelik Titan Jel Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Hali hazırda bitkisel içeriklere sahip olan Titan Jel alerji gibi sonuçlara yol açmaz. Titan Jel kullanımından sonra prezervatif bile rahatlılıkla kullanılabilmektedir. Bu yüzden Titan Jeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fakat yine de beklenmeyen bir sonuçla karşılaştığınızda jel ile birlikte sağlık kuruluşuna gitmeniz önerilmektedir.

Titan jel Eczanelerde Satılır Mı?

Titan Jeli eczanelerde bulmak maalesef imkansızdır. Bunun nedeni elbette Titan Jelin ilaç olmamasıdır. Bu tamamen erkekler için üretilmiş özel ve yardımcı bir ürün olduğundan yalnızca internet üzerinden sipariş verebileceğiniz bir üründür. Üstelik internet üzerinden vereceğiniz siparişlerde ödemenizi kapıda ödeme yöntemiyle kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Titan Jelin Orijinali Nasıl Anlaşılır?

Titan Jeli kendi sitesinden sipariş ettiğiniz takdirde ürün elinize emniyet bantlı olarak gelecektir. Orijinal ürünlerin hepsinde bu emniyet bandı yer almaktadır. Merdiven altı üretimlerde emniyet bandı asla bulunmamaktadır. Bunun dışında orijinal ürünlerin hepsi faturalı bir şekilde müşteriye ulaşmaktadır. Dolayısıyla orijinal olup olmadığı emniyet bandı ve fatura kesilip kesilmediğinden kolayca anlaşılabilmektedir.

Titan Jel Kullanıcı Yorumları

Titan Jel özellikle yurt dışında çok satılan bir krem olsa da ürünü alacak kişiler için kullanan kişilerin ürün hakkında yapmış oldukları yorumlar oldukça önemlidir. Kullanıcıların olumlu ya da olumsuz olarak yaptıkları yorumları ürünü almayı düşünen kişileri yönlendirmede oldukça etkilidir. Bizde sizler için Titan Jel hakkında yapılan yorumları derleyerek sizlere sunmak istedik.

 • Titan Jeli 1 aylık kullanım için almıştım, oldukça memnun kaldım tekrar sipariş verdim.
 • Jeli kullandıktan sonra penisimde gözle görülür oranda büyüme var, çok memnun kaldım ve çevreme tavsiye ediyorum.
 • Özellikle su bazlı içeriğe sahip olması ve sürdükten sonra yapışkan hissi vermemesi çok iyi. Memnun kalarak kullanıyorum.
 • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması benim için oldukça önemli bir konuydu. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullandım ve sizlere de tavsiye ediyorum.

Titan Jel Kullanıcı Şikayetleri

Hali hazırda Titan Jel hakkında yapılmış şikayet bulunmamaktadır. Fakat merdiven altı işletmelerden alınan ve orijinal olmayan ürünlerde beklediğiniz faydayı göremeyeceğinizi bildirmek isteriz. Bu hem orijinal bir ürün olmadığı için sağlığınıza zarar verecek hem de paranızı bir nevi çöpe atmak olacaksınız. Sağlığınızı riske atmamak için ürünü kendi sitesinden almak en doğru adım olacaktır.

  Hızlı Sipariş Formu
  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.

  8 Comments

  Add a Comment
  1. selam sizce bu penis büyütücü titan jel gercekten etkili mi tavsiye edermisiniz kargo ne şekilde geliyor saglık bakanlıgı onayı varmı şimdiden tşk ederim

  2. selam 20 yılık evliyim penisimin ufak olmasından cok dertliyim,internet sitesini dolaşırken penis büyütücü jel (titan jel)farkettim yorumlar gercekten cok güzeldi 3 kutu sipariş verdim ilk kutuda penisimin damarları genişledigini farkettim üç kutu bitikten sonra da penisim 7 cm kadar büyütü gercekten sizlere de tavsiye ederim

  3. hangi kargo şubesiyle anlamanız var ürün içerigini kargocular bilirmi kredi kartı gecerli mi?

  4. merhaba penis büyütücü jel (titan jel )gercekten büyütüyor mu saglık acısıntan bir yan etki oluşturu mu ?

  5. selam kilomun fazlagından dolayı penisimde ufaklık söz konusu arkadaşımın tavsiyesi üzerine penis büyütücü titan jel siparişi verdim 2 kutu aldım düzenli kulandım 5 cm kadar büyüme oldu üertici firmaya sonsuz şükranlarımı sunuyorum

  6. selam 18 yaşımdayım penisimin boyu 9 cm, internet sitesini dolaşırken penis büyütücü titan jeli farkettim hiç düşünmeden 3 kutu sipariş verdim düzenli olarak kullandım 7 cm kadar büyüme oldu müşteri temsilçilerin ilgi alakası gercekten cok iyi tşk ederim

  7. merhaba penis büyütücü titan jel krem sipariş vermek istiyorum sizce kaç aylık kullanımda büyüme oluyor ve kalıcı oluyor mu ?

  8. merhabalar 38 yaşındayım penisim oldukca ufak cok utanıyorum artık eşimden hiç zevk alamıyor ,internet den araştırma yaparken penis büyüyütücü titan jel karşıma cıktı 3 kutu sipariş verdim ürünüm bir gün içinde adresime geldi,üç kutuyu bitirdim 5 cm kadar büyüme oldu penisim de eşimde cok mutlu şimdi üretici firmaya tşk ederim

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir