Penis Büyütücü Kremler Nasıl Kullanılır ?

Penis büyütmek için tercih edilen tekniklerin başında yer alan penis büyütücü kremler, doğru bir şekilde kullanılmadığı zaman etkiden fazla hem zaman hem de para kaybı yaşata bilmektedir. Bundan dolayı tercih edilen kremlerin üzerinde yer alan veya satıcı firma tarafından tavsiye edilen kullanım talimatlarına mutlaka harfiyen uyulması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Büyütücü krem satın alan bazı kişiler firma tarafından bilgi almadan ürünleri kullanmaya başlıyorlar veya da ürünlerin bazılarının üzerinde kullanım talimatları yer almayabiliyor. Bundan dolayı penis büyütücü krem kullanımı ile ilgili olarak bu makaleyi uzmanlara danışarak hazırlamaya karar verdik.

Penis büyütücü krem denildiği zaman ilk akla gelen ürün olan PeniXL kremin Türkiye distribütörü olan HBT İlaç A.Ş. firma yetkililerinden Hüseyin Çibil’den aldığımız bilgilere göre büyütücü kremlerin en az 3 ay boyunca düzenli olarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer kullanılması gerekmektedir. Bazı firmalar 1 ay kullanımının yeterli olduğunu dile getirse de Çibil böyle bir şeyin teknik olarak mümkün olmadığını kayda geçirdi. “Penis büyütmek bir nevi antrenman gibi düşünülmelidir. Nasıl ki vücut geliştirme antrenmanı yapmaya başladığımız ilk ayda istediğiniz sonuca ulaşamazsak, penis de geliştirilebilir bir organ olduğundan uzun vadede istenilen sonuca ulaşmak mümkün olacaktır” dedi. 1 kutu büyütücü kremin 1 ay boyunca yeterli olacağını belirten yetkili yani 60 kullanımlık olduğu söyledi. 3 aylık kür için ise kampanyalı set olan 3 kutu almaları gerektiğini belirtti.

Penis büyütme teknikleri düşünüldüğü zaman içerisinde en zahmetlisinin büyütücü krem olduğu görülebilir. Fakat yapılan klinik çalışma sonuçları da incelendiği zaman en iyi sonuçlar da penis büyütücü kremlerde.

Krem tekniği uygulanmadan önce, öncelikle penis ıslak mendil aracılığı ile güzelce temizlenmelidir. Bu şekilde gözenekler tamamen açılarak, uygulanacak kremin daha hızlı bir şekilde nüfus etmesi sağlanacaktır.  Daha sonra krem kutusunun üzerinde yer alan pompaya 1 defa basılır ve çıkan krem tamamen yedirilinceye kadar penise uygulanır. Bu uygulamada net bir süre bulunmamaktadır. Nasıl ki ellerimiz çatladığı zaman krem sürüp yedirinceye kadar ellerimizi ovalıyorsak, penis büyütme kremi de tamamen emilinceye kadar masaj yapılmalıdır.

Krem masajı bittikten hemen sonra cinsel birliktelik tavsiye edilmemektedir. Kremin tamamen emilmesi için en az yarım saat ilişkiye girmeden beklenmelidir. İlişkiye hemen başlanıldığı zaman penis kremi dışarıya atabileceğinden dolayı bu süreye dikkat edilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Uygulamadan 30 dakika sonra dilediğiniz gibi cinsel birliktelikler yaşamakta özgürsünüz. Bazı müşteriler, büyütücü krem kullanıldığı günler boyunca ilişkiye girilemeyeceğini düşünmektedirler. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Aksine ilişkiye girildiği zaman antrenmanın devamı gibi olacak ve daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Bundan dolayı penis büyütücü krem ile penis büyütme tekniği uygulanırken girebildiğiniz kadar cinsel ilişkiye girmeniz tavsiye olunmaktadır.

Bir diğer akıllara takılan soru ise, büyütücü krem kullanıldıktan sonra penisin yıkanıp yıkanmayacağı. Krem zaten tamamen emilmiş olacağından dolayı yıkanıp yıkanmaması ile ilgili tercih tamamen kullanıcının elindedir. Yıkanmadığı zaman herhangi bir olumsuz durum olmayacağı gibi, yıkandığı zaman da da aynı sonuçlar olacaktır. Yıkamayı düşünenler ise en az yarım saat bekledikten sonra penis uzvunu yıkaya bilirler.

    Hızlı Sipariş Formu
    Success! Thanks for Your Request.
    Error! Please Try Again.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir