Penis Büyütme Egzersizi Nasıl Yapılır?

Ülkemiz erkekleri de tüm dünyada olduğu gibi penis büyüklüğü konusunda sorun yaşamaktadır. Özellikle de ufak penisli erkekler bu konuda sıkıntı yaşarlar. Her ne kadar “ önemli olan boyu değil işlevi” dense de penis boyu çok önem taşımaktadır. Dünyada 3 erkekten 1’i, ülkemizde de her 10 erkekten 7’si cinsel sorun yaşarken bunların önemli bir kısmı penis boyunun küçüklüğü ile ilgili olmaktadır.

Penis boyunu büyütmek, bir çok kişinin inkar etmesine rağmen mümkündür. Bunun için, penis büyütme kremi ve penis büyütme egzersizleri en bilinen yöntemlerdir. Penis büyütmek için kullanacağınız kremi iyi seçmeniz, güvenilir firmalardan almanız ve gizlilik konusunda hassassanız bu konuya dikkat etmeniz gerekir.

Penis büyütücü  kremi düzenli kullanmak çok önemlidir. Bunun yanında penis büyütme egzersizlerini  de yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Egzersizleri doğru yaptığınız takdirde, penis ereksiyon olduğunda kanla dolan dokuların çeperi büyür ve bu da penisin büyümesi anlamına gelir. Birazdan sayacağımız yöntemleri uyguladığınız takdirde ilk etapta, birkaç hafta içinde ortalama olarak, penisin eni 2,5 cm genişleyecek ve penisin boyu 4 cm uzayacaktır.

Öncelikle penis yumuşakken ve penis ereksiyon halindeyken boyunu ve kalınlığını ölçmelisiniz ki, aradaki gelişmeyi öğrenin. Penis tüylerini kesin, düzgün beslenin ve vitamin alın, en önemlisi penisin gelişme ihtimaline inanın.

İlk adım: Derin bir nefes alın, normal bir şekilde verirken karnınızı düzleştirin. Penisin başını kavramak için, baş ve işaret parmağını kullanın, diğer elinizi de köküne koyun. Penisi çekin ve soluk tükenene kadar nefesinizi verin. İçiniz birbirine yapışana kadar yapın, nefes tükendiğinde başa dönün.

İkinci adım: penisiniz yumuşak olacak şekilde koltuğa oturun, başının çevresini kavrayın, penisin ortasında ve kökünde uzama hissedene kadar, dik bir şekilde çekin. 10’a kadar sayın, (canınız  acıyabilir) bırakın ve 10 saniye bekleyin, sonra bacağınıza ve karnınıza 50-60 kez penisinizi vurun.

Üçüncü adım: Nefes alın ve penisi kavrayın, sola doğru çekin ve sağ kök kısmı acıyana kadar devam edin. Bıraktığınızda yine aynı şekilde 50-60 kez bacak ve göbeğe vurunis büyütücü kremler,

Sonra aynısını diğer yön için yapın.

Dördüncü adım: Nefes alın ve kavrayın, yine nefesiniz tükenene kadar sol tarafa (20-30) kez çevirin. Bitince yine 50-60 kez vurun ve diğer yön için aynısını tekrar edin.

Son olarak bu adımı günde üçer kez tekrar edin. Penis büyütme egzersizleri tek başına işe yaramaz ise yada ben kesin sonuç istiyorum diyorsanız, penis büyütücü krem kullanabilirsiniz. Sitemizi ayrıntılı incelediğinizde bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

    Hızlı Sipariş Formu
    Success! Thanks for Your Request.
    Error! Please Try Again.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir