Penis Boyunu Etkileyen Sebepler

Penis boyu ülkemizde ve dünyada erkeklerin ilgilendiği konulardan biridir. Birçok erkek penis büyüklüğünü kafasına takar, küçükse büyütmeyi hedefler büyükse daha da büyük olmasını ister. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı penis boyu küçük yada büyük olabilir.

Penis boyunu etkileyen birçok sebep vardır. Bunların bir kısmı penis boyunun uzamasını engellerken, bir kısmı da penis büyütmek için fayda sağlar. Örneğin sigara içmek penis boyunu etkileyen sebeplerden biridir.Sigara penise olan kan akışını azaltır.  Kan akışının azalması penis sertleşme bozukluklarına yol açan bir eylemdir. Sigara içen erkek sıklıkla ereksiyon problemleri yaşar veya yakın zamanda yaşamaya başlayacaktır. Düzenli olarak yürüyüş yapmak penis boyuna olumlu etki sağlayabilir. Her gün en azından tempolu olarak 500 metre yolu yürümek iyi gelir. Bu yürüyüş vücudun kan

dolaşımını hızlandıracaktır. Sadece penis sağlığı içinde değil tüm beden sağlığı için de yürüyüş oldukça önemlidir.

Formda olmaya dikkat etmeniz gerekir, fazla kilo ve göbek penis büyüklüğü konusunda etki edebilir. İdeal kilonuzun üstünde olmaya başladığınız andan itibaren yağlanma ilk olarak göbek bölgesinde başlar. Karın bölgesindeki bu yağlanma testesteronu azaltır ve cinsel performansa kötü yönde doğrudan etki eder. Ayrıca göbek penisin üstünde bir yağ tabakası oluşturduğundan daha ufak görünmesini sağlar. Ayrıca düzenli şekilde beslenmek çok önemlidir, düzensiz olarak yemek yemek penis boyunu olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle sperm kalitesini arttırmak için haftada en az 2 kez balık yemeye özen göstermelisiniz. Omega 3 penis için önemlidir. Balık tüketimi yapamıyorsanız balık yağı hapları ile bu açığı kapatmak için fayda sağlayabilir. Bunlar dışında stresten uzak durmak penis boyu için önemli bir etmendir. penisteki ereksiyon bozukluklarına sebebiyet veren bir etkendir. İş hayatı, yaşam zorlukları ve farklı problemler strese yol açabilmektedir. Bazen bunların tamamını unutmanız ve günde 10 dakikada olsa sizi rahatlatabilecek birşey yapmanız size ve penisinize iyi gelecektir.

Ancak bu etmenler penis büyütmek için işe yaramaz, daha çok penis sağlığı ve cinsel performansı etkileyen şeylerdir. Penis büyütmek için farklı yöntemler kullanılmalıdır. Penis büyütücü pompalar, vakum yoluyla damarlara kan pompalayarak penis boyunu uzatmak için kullanılır. Yine penis büyütme egzersizleri ve penis büyütme ameliyatı da tercih edilebilen yöntemlerdendir. Penis büyütücü krem ve haplar da işe yaradığı söylense de pek güvenmemek gerekir. Yine de siz, sitemizde ayrıntılı bir inceleme yaparak size uygun penis büyütme yöntemini seçebilirsiniz.

    Hızlı Sipariş Formu
    Success! Thanks for Your Request.
    Error! Please Try Again.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir