Dünyanın En Büyük Penisi Kimde

Penis büyüklüğü, birçok insanı ilgilendiren bir konudur. Hem kadınlar hem de erkekler penis boyu konusunda oldukça ilgilidir. Çünkü büyük penis ile yaşanılan cinsel ilişkiler, erkeğin ve kadının duyduğu hazzı artırır. Ancak bazı erkekler normalin altında penis boyuna sahiptir. Çoğunluk normal boyutlarda penis büyüklüğüne sahipken, bir kısım erkek ise normalin üstünde penis uzunluğuna sahiptir.

Penis uzunluğu erkeklerde 11-16 cm arası normal olarak karşılanır. Tabi bu ereksiyon halindeyken böyledir, normal zamanlarda daha düşüktür. Ereksiyon halindeyken penis boyu uzunluğu 11 cm’nin altında olan erkekler, penis büyütme yöntemleri konusunda bir arayışa girebilir. 11-16 cm arasında penis büyüklüğü olan erkekler ise isteğe bağlı olarak penis büyütmeyi düşünebilirler.

Peki penis boyu en uzun ne kadar olur? En büyük penis kime ait? Dünya’nın en uzun penisi kimde konusu hep bir merak konusu olmuştur. Guinness Rekorlar Kitabı verilerine göre en uzun penise sahip kişinin adı Amerikalı aktör ve yazar Jonah Falcon’dur. Jonah Falcon’a ait bu penisin boyu, sertleşmemiş halde 22cm iken sertleşmiş halde penis uzunluğu 35cm dolaylarındadır.

Jonah Falcon en büyük penise sahip olmasıyla beraber hayatı birden değişti, çeşitli televizyon kanallarında şov programları yaptı ve tüm Dünya’nın ilgisini çekmeyi başarabildi. Tabi bu penis büyüklüğü birçok kadının merakını cezbetmiştir. Ancak bu kadar büyük bir penis ile cinsel ilişkiye girmek, zevkten çok acı verir gibi. Yine de bu rekor, Falcon’a oldukça iyi gelmiştir. İyi yanlarının yanında bu penis boyu kötü olaylara da neden olabilir. Bunlardan birinin örneğini 2012 yılında Milliyet Gazetesi’nde yayınlanan bir haberde bulabiliriz. Bu habere göre ABD’de bir hava limanın da Jonah Falcon’un penisi silah sanıldı.

Bu kadar olmasa da büyük penise sahip olmak isteyenler olacaktır. Onlar için farklı penis büyütme teknikleri önerilebilir. Zor ve masraflı penis büyütme ameliyatı bu yöntemlerden biridir. Bitkisel ilaçların da penis büyümesi konusunda işe yaradığı söylenmektedir. Penis büyütücü hap ve penis büyütücü kremler bu konuda size yardımcı olabilir ancak güvenilir sitelerden temin etmelisiniz. Yine doğal yolla penis büyütmek isteyenler için penis büyütme egzersizleri ve vakum yoluyla damarlara kan pompalayarak penis boyunu uzatmak için kullanılan penis büyütücü pompalar tercih edilebilir. Bu konularda ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemizde inceleme yapabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olacak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

    Hızlı Sipariş Formu
    Success! Thanks for Your Request.
    Error! Please Try Again.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir